GB 58 - Surrey -UK

Základné informácie

Anglicko -SURREY
Nástup : 4.1.2023
Plat: 2100eur/mesiac
BONUS 100€
Turnus: 1-2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: žena 40-55 rokov , len pre opatrovateľku s  SETTLED ALEBO PRE SETTLED STATUS !!!  veľmi dobrá angličtina, nefajčiarka, skúsená , priateľská ,samostatná
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Opatrovateľka má vlastnú izbu .
Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Settled / pre settled status
, občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis z registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 77 rokov
Diagnóza: Alzheimer , problém s mobilitou , artroza v kolenách
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: nie

Popis klienta: 77 ročný pán žije sám rodinnom  dome. Klientovi bol v roku 2020 diagnostikovaný Alzheimer . Občas býva zmätený . Stále je ale veľmi samostatný , chodí na toaletu a v noci spí. V kolenách má artrózu ale napriek tomu chodí samostatne na dlhšie prechádzky používa palicu . Potrebuje pomoc s dennými činnosťami ako je varenie , upratovanie a takisto dohľad pri pravidelnom užívaní liekov . Pán má dve dcéry , ktoré ho pravidelne navštevujú . Počas dňa klient trád pozerá TV -historické a športové kanály , alebo sa hrá domino , pozerá staré fotografie a pri peknom počasí rád trávi čas v záhrade .
Pracovná náplň: Pomoc a dohlad pri denných činnostiach ako je hygiena , obliekanie . Pomoc v domácnosti, varenie , upratovanie , nákupy . Spoločnosť .

Mám záujem Máte otázku ?