NL111 HOLANDSKO - Haag - OPATROVATEĽKA PRE DIEŤA

Základné informácie

Holandsko -  Haag
Nástup: 15.9.2020
Plat: 2100 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príplatok na cestu: 200 EUR po odpracovaní turnusu.
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: výhodou
Fajčenie: nefajčiarka
Ubytovanie: veľký pekný dom 
Samostatná izba: áno
Internet: áno - WI-FI
Ostatné info:
Žena, od 30 – 45, anglický jazyk, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním detí a autizmom,aktívna šoferka,  vodičský preukaz je potrebný, milá, priateľská, čistotná, dobré organizačné schopnosti.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: pon - pia 8.00-16.00 + víkendy flexibilne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: chlapec
Vek: 11 rokov 
Diagnóza: Aspergerov syndróm (Autizmus)
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 4
Zvieratá: nie

 

 

 

 

 

Popis klienta:
Chlapec 11 rokov, má diagnostikovaný Aspergerov syndróm (forma autizmu). Kvôli svojej diagnóze potrebuje, aby mal organizovaný deň a aj denné aktivity. Chlapec je veľmi inteligentný, hovorí anglicky, chodí do školy (8-16).  Je potrebné mu ráno nachystať raňajky, skontrolovať či má všetko do školy a odprevadiť ho.  Poobede treba dohliadnuť, aby si urobil úlohy, a potom sa venuje rôznym aktivitám. Cez víkend chodí na  tenis. Opatrovateľka varí večeru pre celú rodinu. Po večeri sa vykonáva osobná hygiena a chlapec má čas sám pre seba. Má 13 ročnú sestru, o ktorú sa netreba starať. Rodičia občas mávajú pracovné stretnutia aj večer, je potrebné dohliadnuť na deti. Opatrovateľka musí byť trpezlivá a musí mať skúsenosti v tejto oblasti. Opatrovateľka musi byť aktívna šoférka. Rodina býva vo veľkom peknom dome. Upratovať chodí upratovacia služba. Nákupy robí rodina.

 

Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, osobnou hygienou, organizácia dňa, denné aktivity,  jednoduché domáce práce, varenie, prípadne šoférovanie.

  

Mám záujem Máte otázku ?