NL 179 HOLANDSKO- DE KWAKEL ( 45 min od Amsterdamu )

Základné informácie

Holandsko -DE KWAKEL (45 min od Amsterdamu )
NÁSTUP - 19.3.2023
Plat: 2200€/ netto/mesiac
Bonus: 100€ /po odpracovaní 2 mesiacov, 150€ /po 3 mesiacoch

Turnus : 2-3 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: žena 30-50 milej a pokojnej povahy  ,skúsenosti ,nefajčiarka , trpezlivá, empatická, flexibilná ,komunikatívna angličtina , vodičský preukaz ,
Ubytovanie : izba s vlastnou kúpeľňou
Voľno : 2 dni voľna -utorok a štvrtok 10-21:00 hod
POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 85
Diagnóza: demencia ,obmedzená mobilita ,problémy s pamäťou ,  inkontinecia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: 0

Popis klienta:  klient žije vo veľkom dome s manželkou v De Kwakel 40 min od centra Amsterdamu v pokojnej oblasti  . Pán mal v minulosti problémy so žalúdkom a schudol 40 kg , čo spôsobilo stratu svalstva . Má problémy s mobilitou , s krátkodobou pamäťou a má diagnostikovanú demenciu  . Klient bol v minulosti veľmi aktívny . Momentálne sa vie s pomocou rolátora presunúť na toaletu ale potrebuje stály dohlad . Nosí plienky a je potrebné dbať na jeho hygienu anby sa predišlo infekciám . Manželka nepotrebuje opateru len výpomoc so starostlivosťou o manžela . Občas rada niečo uvarí , chce zostať aktívna  .Opatrovateľka má k dispozíciíje bicykel a  auto s automatickou prevodovkou v prípade, že bude potrebné ísť na nákup v zlom počasí . Každý piatok chodí upratovačka .
Pracovná náplň:   asistencia a podpora v denných aktivitách , pomoc s osobnou hygienou,  pomoc s  obliekaním, umývanie , príprava jedla  , pranie , žehlenie , spoločnosť počas dňa, pomoc pri prechádzkach , nákupy, šoférovanie