GB 50 ANGLICKO – Reading

Základné informácie

ANGLICKO -  READING (1,5 hod od Londýna)
Nástup: 30.6.2020
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 1 mesiac
Príspevok na cestu: Pravidelný bonus na cestu vo výške 100 Eur/mesiac (200 Eur/2 mesiace)
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: nie 
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno - WI-FI
Ostatné info: Žena, od 28 – 60 rokov, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, opatrovateľské skúsenosti, trpezlivá, komunikatívna, empatická.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 103 rokov
Diagnóza:  artritída, úzkosť
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:
žena, 103 rokov. Klientka je veľmi milá, mentálne je v poriadku, nemá demenciu a na svoj vek je mobilná, ale používa rolátor a treba na ňu pri chôdzi dohliadať. Klientka má artritídu, ktorá sa prejavuje obmedzeným pohybom jednej ruky. Má čiastočne problém s videním a má zhoršený sluch. V noci dobre spí, používa inkontinenčné vložky, málokedy sa v noci prebudí, a ak, tak opäť rýchlo zaspí. Klientka potrebuje pomoc s osobnou hygienou a obliekaním, je potrebné dohliadať, aby pravidelne pila a jedla. Občas máva záchvaty úzkosti, má problémy so štítnou žľazou, obličkami. Klientka býva v dome s terasou a záhradou v krásnej lokalite, opatrovateľka má na poschodí vlastnú izbu. Obchody sa nachádzajú v blízkom okolí. Klientke treba pomáhať s dennými činnosťami. navariť, poupratovať. Rodina je veľmi nápomocná.

 

 

Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti: upratovanie, pranie, žehlenie, varenie, nakupovanie online

 

Mám záujem Máte otázku ?