GB36 ANGLICKO – Chislehurst (KENT)

Základné informácie

ANGLICKO - CHISLEHURST (Kent)
Nástup: 1.12.2020
Plat: 1800 Eur/turnus
Turnus: 1.12. - 23.12.2020
POZOR: Opatrovateľka začína pracovať hneď v deň príchodu, odporúča sa 14 dní ostať len na adrese klienta, s výnimkou nevyhnutných nákupov.
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Vodičský preukaz: NIE
Fajčenie: nie
Ubytovanie: zadarmo
Samostatná izba: áno, s vlastnou kúpeľňou aj TV
Internet: áno, WIFI
Iné požiadavky:

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, výpis registra trestov, živnostenské oprávnenie, Európsky preukaz poistenca, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Vek: 82 rokov
Diagnóza: začinajúci Alzheimer
Výška:
Váha:
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

Popis klienta:
Klientka (82 rokov) má začínajúci Alzheimer. Prejavuje sa to najmä krátkodobými výpadkami pamäte. Klientka je inak fyzicky zdatná, mobilná, nevyžaduje žiadnu osobnú starostlivosť. Je ptrebné robiť jej dozor a ripomínať veci. V noci spí dobre. Klientka je dobrá kuchárka, rada varí a má rada poriadok. Ocenila by ak by jej opatrovateľka asistovala pri varení, nakoľko si chce stále zachovať určitú formu nezávislosti. Klientka rada nakupuje a chodí do lokálnych obchodov.

Náplň práce:
Asistencia s dennými činnosťami, sprevádzanie von, pripomínanie brať lieky, denne aktivity, pomoc v domácnosti: upratovanie, pranie, žehlenie, varenie, nakupovanie online.