NL 102 HOLANDSKO – Maastricht

Základné informácie

HOLANDSKO - Maastricht
Nástup: 29.5.2020
Plat: 1900 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu: 100 EUR
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: anglický jazyk
Vodičský preukaz: nie je potrebný
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno 
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 25 – 60, anglický jazyk, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním, vodičský preukaz nie je potrebný, milá, priateľská opatrovateľka, dobré organizačné schopnosti.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hodiny denne + 1,5 dňa

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 90 rokov
Diagnóza: občasné zabúdanie
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:
Žena, 90 rokov, mentálne v poriadku a vo veľmi dobrej fyzickej kondícii vzhľadom na vysoký vek. Je mobilná, pohybuje sa pomocou chodítka, na vonku má vozík. Potrebuje niekoho, kto jej bude asistovať s dennými činnosťami, zorganizuje jej deň, kedže klientka občas zabúda. Je potrebné urobiť nákupy, navariť a upratať. Klientka má problémy so srdcom, berie lieky. Na WC chodí, ale pre istotu nosí aj inkontinetné materiály.Klientka je veľmi milá, pokojná a priateľská pani, ktorá rada ide na kávu, prípadne len tak sedí a pozerá na ulicu, pozerá TV alebo vyšíva. Klientka má 2 dcéry, jedna z nich žije na tej istej ulici a je veľmi nápomocná ak je to potrebné, druhá žije v Amsterdame. Klientka býva v dvojpodlažnom dome. Na prízemí žije klientka, na poschodí má svoj priestor opatrovateľka.

 

Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, pri vstávaní, prechádzky von, denne aktivity, podávanie liekov, jednoduché domáce práce: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie.

 

Mám záujem Máte otázku ?