122902 Nemecko- Am Ohmberg medzi Hannoverom a Erfurtom

Základné informácie

122902 Nemecko - Am Ohmberg medzi Hannoverom a Erfurtom
Nástup: 5.10.2022
Plat: 2360 eur/mesiac
Turnus: 4-6 týždňov
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka alebo opatrovateľ, pokročilá nemčina, fajčenie iba vonku

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient1:muž, 83 rokov, 165 cm, 85 kg, opatrovateľský stupeň 5
Diagnóza: diabetes, kompletná inkontinencia, pokročilá demencia
Klient2:
82 rokov, 165 cm, 87 kg, opatrovateľský stupeň 2
Diagnóza:
problémy s konečníkom, vysoký krvný tlak, mierna alergia na domáci prach, inkontinencia stolice

Počet osôb na opatrovanie: 2
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: mačka (vonku)

Popis klienta: Je potrebné pomôcť pánovi vstať z postele a vozíka, pán pri transfere nepomáha.  Bez nočného vstávania. O diabetes sa stará opatrovateľská služba. 5x týždenne chodí do denného stacionára od 8:00-15:30.

Pani je mobilná, vie sa sama umyť aj obliecť. Postará sa o mačku. Chodí do denného stacionára 4 x týždenne.
Pracovná náplň:  pomoc s hygienou a obliekaním, starostlivosť o domácnosť, varenie, dvíhanie klienta,
Doplnkové informácie: Bývajú v dome v meste, v oddelenej časti domu býva švagor.