44447 Nemecko- Hermaringen

Základné informácie

44447 Nemecko - Hermaringen
Nástup: čím skôr
Plat: 1630 eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, stredne pokročilá nemčina, fajčenie povolené len mimo bytu, vodičský preukaz (nie je podmienka)

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  82 rokov, 165 cm, 95 kg
Diagnóza: po porážke
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1
Zvieratá:

Popis klienta: Pohybuje sa s rolátorom, je potrebné podporovať ju pri chôdzi, robiť jej oporu, pomôcť jej vstať. Cez deń sedí v kresle. Dobre sa zotavuje, podstupuje rehabilitácie. Nočné vstávanie nie je potrebné. V noci sa o pani postará jej manžel- ten pomoc potrebuje len vo výnimočných prípadoch. Pani rada počúva hudbu, spieva, pozerá TV, rada počúva, keď jej niekto číta.
Pracovná náplň:  pomoc pri hygiene a obliekaní, starostlivosť o domácnosť, nákupy
Doplnkové informácie: Chodí aj opatrovateľská služba. Bývajú v dome v meste. Dcéra býva od nich 80 km, chodí raz do týždňa na návštevu. manžel opateru nepotrebuje, je potrebné aj jemu oprať prádlo. Chodí nakupovať, jazdí na aute. teplé jedlo sa donáša každý deň.