Banská Bystrica

Základné informácie

SLOVENSKO
Mesto:  Banská Bystrica

 Nástup: 01.02.2022

Pracovná doba: od 8:30 do 15:00 (6 hod. SKRÁTENÝ ÚVÄZOK)
Plat: dohodou

Miesto práce: Horná 65 A, Banská Bystrica

Prijmeme šikovného, zodpovedného človeka, ktorý plynule komunikuje v nemeckom jazyku, na pozíciu administratívneho pracovníka do našej firmy v centre Banskej Bystrice.

Náplňou práce sú klasické administratívne úkony:
vybavovanie emailov,
mailová a telefonická komunikácia so zakazníkmi,
zodpovednosť za pridelených klientov,
vyhľadávanie vhodných kandidátov na obsadzované pracovné pozície,
realizácia pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie,
práca s PC,
spravovanie webovej stránky
vypracovanie nových projektov

Komunikácia je v slovenskom aj nemeckom jazyku, preto nemecký jazyk treba ovládať na komunikatívnej úrovni slovom a písmom (C1).

Požiadavky na zamestnanca:
Vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk – Pokročilý / Advanced (C1)
Počítačové znalosti: MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Gmail)

Zamestnanecké výhody a benefity:
výhodné platové podmienky
práca v dynamickom kolektíve
bonusy, odmeny k platu až do výšky 1000 €/ mesiac
flexibilný pracovný čas
možnosť kariérneho rastu
flexibilita
uvedené jazykové znalosti sú podmienkou!
(znalosť Anglického jazyka aj iných jazykov je výhoda)

Kontakt: Vaše životopisy v slovenskom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na e-mailovú adresu:
info@best-job.sk

Výberové konanie práve prebieha