GB 20 ANGLICKO – Ropley (Southampton)

Základné informácie

ANGLICKO - Ropley (Southampton)
Nástup: 5.6.2020
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 6 týždňov
Príspevok na cestu: Pravidelný bonus na cestu vo výške 100 Eur/mesiac (200 Eur/2 mesiace)
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: výhodou (k dispozícii auto) 
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 30 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, opatrovateľské skúsenosti, trpezlivá, komunikatívna, empatická.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hodiny denne.

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 80 rokov
Diagnóza:  Artritída
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: mačka

 

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:
Žena, 80 rokov, trpí artritídou, mala problémy s mobilitou, v septembri prekonala operáciou členka a ostala nemobilná. Takmer celý deň leží v posteli, na pár hodín denne je pomocou zdviháku trasportovaná na vozíček alebo do kresla. Mentálne je v poriadku, v noci dobre spí, nebudí sa. Potrebuje pomôcť s celkovou osobnou starostlivosťou. Pani je inkontinentná a nosí vložky. Rada číta noviny, počúva rádio alebo pozerá televíziu. Býva vo vidieckej lokalite, takže všetko je dostupné na pešo. Raz do týždňa robí rodina veľký nákup. V prípade, že má opatrovateľka vodičský preukaz a je aktívnou vodičkou, má k dispozícii auto. Pani býva v prístavbe vedľa domu svojho syna. Opatrovateľka má 2 hodiny voľna denne. 

 

Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti:, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie.

 

Mám záujem Máte otázku ?