GB 44 ANGLICKO – Silverstone

Základné informácie

ANGLICKO - Silverstone (Northampton)
Nástup: 30.11.2019
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 1 mesiac
Príspevok na cestu: Jednorázový príspevok pri prvom vycestovaní 150 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: nie 
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 30 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, opatrovateľské skúsenosti, trpezlivá, komunikatívna, empatická.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hodiny denne.

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 89 rokov
Diagnóza:  Vaskulárna Demencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

 

 

 

Popis klienta:
muž, 89 rokov, mobilný, Demencia, ktorá sa prejavuje v strate krátkodobej pamäti. Dokáže chodiť s pomocou, je potrebné mu asistovať pri vstávaní, obliekaní aj hygiene . Opatrovateľka mu niekedy musí pripomínať, aby vykonal osobnú hygienu, alebo zobral lieky. Nie je inkontinentný, chodí na WC, v noci má pre istotu inkontinentné materiály. Potrebuje pomoc v domácnosti, varenie, upratovanie. V noci spí dobre, občas sa môže budiť, ale nepotrebuje starostlivosť. Klient ostáva sam počas voľna opatrovateľky. Klient býva sám v rodinnom dome, so záhradkou. Dcéra klienta býva vedľa a je nápomocná.  Obchody s potravinami sú nablízko, do veľkých supermarketov sa dá dostať autobusom.

 

Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denne aktivity, pomoc v domácnosti:, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie.

 

Mám záujem Máte otázku ?