GB 56 Anglicko-Rickmansworth in Hertfordshire (severne od Londýna).

Základné informácie

Anglicko - Rickmansworth in Hertfordshire (severne od Londýna).
Nástup: od 8.10.2022
Plat:  2400 eur/mesiac
Turnus: 1 mesiac
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, veľmi dobrá angličtina, nefajčiarka, trpezlivá , empatická

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  94 rokov
Diagnóza: demencia , problém s krátkodobou pamäťou , problémy so sluchom a zrakom , inkontinencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti:
Zvieratá:

Popis klienta: klientka má 94 rokov a býva sama v dvojizbovom byte . Trpí stareckou demenciou , má problémy s krátkodobou pamäťou a takisto so sluchom a zrakom . Občas trpí úzskosťou .Počas dňa chodí na toaletu ale na noc nosí pre istotu plienku. Po dome sa pohybuje samostatne ,na von používa invalidný vozík .
Pracovná náplň:  Pomoc s osobnou  hygienou , spoločnosť a sprevádzanie, prechádzky, varenie, upratovanie, denné aktivity, podávanie liekov, jednoduché domáce práce: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie a  nakupovanie.

Mám záujem Máte otázku ?