JM: Wiesbaden

Základné informácie

Nemecko -  Wiesbaden
Nástup: 15.12.2021
Plat: 1930 Eur/mesiac +100% preplatené 4 sviatky
Turnus:  2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 200 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, dobrá nemčina, aktívna slov. živnosť

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 92
Diagnóza: polyneuropatia, hypertonia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá:

Popis klienta:

muž: 92 rokov,potrebné je zdvíhanie pri vymieňaní inkont. materiálu, má katéter, klient nevládze pomôcť pri presune, 82 kg, do vozíka pomocou zdviháka,1x denne pomáha ošetrovateľská služba, klient pracoval ako právnik, je veľmi inteligentný, rád sa rozpráva, veľmi rád má jazzovú hudbu, hrával na kontrabas, dobrá povaha, ústretová rodinka

Pracovná náplň: pomoc s hygienou, transfer do vozíka, pripomínanie užívania liekov,domáce práce, robenie spoločnosti, konverzácia
Doplnkové informácie: dom v meste