120.525 Nemecko- Wedel

Základné informácie

Nemecko -  Wedel
Nástup: 17.12.2021
Plat: 1850 Eur/mesiac 100= preplatené 4 sviatky
Turnus:  1 mesiac- striedanie s halvnou opatrovateľkou
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, pokročilá nemčina, aktívna slov. živnosť

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  87 rokov
Diagnóza: pokročilá demncia, Alzheimer, dna
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti:
Zvieratá:

Popis klientky:.87 ročná žena, Alzheimer, stupeň opatrovania 3, pokročilá pokojná demnecia, bez inkontinencie, načúvací strojček, ošetrovateľská služba 2x týž sprchovanie, klientka bola podnikateľka, rada ešte robí veci, ktoré zvláda sama, napr. pomoc pri varení opatrovateľke
Pracovná náplň: pomoc so základnou hygienou, obliekením, prechádzky vo vozíku
Doplnkové informácie: Klientka trpí dnou, preto variť jedlá nie bohaté na tuk, auto je k dispozícii, nákupy preberá dcéra, býva blízko od klientky, opatrovateľka môže ísť nakupovať s ňou