119496 Nemecko- Pinneberg pri Hamburgu

Základné informácie

119496 Nemecko - Pinneberg pri Hamburgu
Nástup: 22.10.2021
Plat: 1930 eur/mesiac
100%ný príplatok za vianočné sviatky a Nový rok

Turnus: 2 mesiace alebo dlhšie
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľ/ka, stredne pokročilá nemčina, fajčenie len vonku

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: muž
Vek:  82 rokov, 180 cm, 75 kg
Diagnóza: strojček na srdce, poškodené koleno, nefropatia - potiaže s obličkami, kompletná inkontinencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá:

Popis klienta: pán má problémy so srdcom a obličkami. Je potrebné kontrolovať množstvo tekutín, ktoré prijíma. Nočné vstávanie viac ako dvakrát za noc kvôli polohovaniu. Bude zabezpečený matrac, ktorý by zamedzil častému polohovaniu v noci. Pán je ležiaci. Umývanie prebieha na posteli, momentálne je v nemocnici, polohujú ho každé tri hodiny.
Pracovná náplň:
Doplnkové informácie: Pán býva s manželkou. Dom v malom meste. Opatrovateľka má vlastnú izbu, internet.