U Nemecko- Biebertal

Základné informácie

U Nemecko -  Biebertal (pri Frankfurte)
Nástup: 3.1.2022
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 200 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka- žena, dobrá nemčina,  30-60 rokov, aktívna slov. živnosť, vodičský preukaz

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  89 rokov, stupeň opatrovania 2
Diagnóza: astma, problémy s chôdzou, poruchy srdcového rytmu
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: 0

Popis klienta: Pani  má strach pri chôdzi, doma používa rolátor, treba kráčať popri nej, vonku používa vozík. Netrpí ani demenciou ani inkontinenciou. Má osteoporózu a astmu, potrebuje spoločnosť cez deň a sprevádzanie pri denných aktivitách
Pracovná náplň:  pomoc v domácnosti, varenie, nákupy, pomoc pri osobnej hygiene
Doplnkové informácie: Bývanie v dome