NL 159 Holandsko- Dwingeloo

Základné informácie

NL 159 Holandsko - Dwingeloo
Nástup: 1.10.2021
Plat: 1900 eur/mesiac
Bonus 100 eur po odpracovaní 2 mesiacov alebo 150 eur po odpracovaní 3 mesiacov

Turnus: 2-3 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna angličtina, nefajčiarka, vodičský preukaz

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: muž
Vek:  87 rokov
Diagnóza: parkinson, katéter, op. stupeň 4
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1
Zvieratá:

Popis klienta: Pán bol majiteľov filiálky Fiatu. Má veľa priateľov, ktorí chodia k nemu na návštevu. Niekedy si na chvíľu zamení časy. Je náchylný na infekcie močových ciest. treba mu merať a zapisovať teplotu. Po pobyte v nemocnici mu ubudlo svalovej hmoty. Vie sám vstať, treba na neho dozerať a potrebuje oporu, potrebuje pomoc pri vstávaní. Má rolátor. Veľa času trávi vozíku. Je to gentleman. Chce o sebe vedieť, ako na tom zdravotne je. Je potrebné, aby opatrovateľka odhadla, kedy treba pánovi pomôcť a kedy je lepšie nechať mu priestor.
Pracovná náplň:  pomoc pri hygiene, obliekaní, pomoc v domácnosti, nákupy, vyprázdňovanie sáčka katétra
Doplnkové informácie: Jeho žena zomrela v roku 2004. Mali spolu 3 deti. Pán rád chodí do kostola a chcel by, aby opatrvoateľka išla s ním. Bol by rád, keby mala opatrovateľka vodičský preukaz, aby s ním chodila na výlety. Pán nehovorí po anglicky, rád by mal rád opatrovateľku, ktorá hovorí po holandsku. Chodí tam na pár hodín aj iná opatrovateľka. Preferuje holandské jedlo. Opatrovateľka má vlatstnú kúpeľňu. Pán býva sám. Voľno každý deň dve hodiny a dvakrát do týždňa dva takmer celé voľné dni (cca od 10,11h do 20:00)

Mám záujem Máte otázku ?