119194 Nemecko- Lauf an der Pegnitz

Základné informácie

119194 Nemecko - Lauf an der Pegnitz
Nástup: 19.9.2022
Plat: 1580 eur/osoba/mesiac
Spolu plat pre pár 3160 eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  manželský pár opatrovateľka+opatrovateľ, pokročilá nemčina, fajčenie povolené mimo domu

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  84 rokov, 154 cm, 65 kg
Diagnóza: pokročilá demencia, rakovina kože
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá:

Popis klienta: Pani je mobilná. Má pokročilú demenciu, osoby rozpoznáva, aj v čase sa orientuje, len nevie, ktorý je rok. Rada sa pýši tým, že je bohatá. Veľa rozpráva, hlavné staré historky. V noci sama chodí na Wc. Prespí 11-12 hodín. Oblieka aj umýva sa sama. Skrýva si použité oblečenie, treba ho nájsť a dať oprať.
Pracovná náplň:  pomoc v domácnosti, okolo domu, nákupy, pripomínať lieky
Doplnkové informácie: Neďaleko býva dcéra. Pani býva v dome s bazénom, chodieva ráno plávať. Bazén môžu používať aj opatrovateľ s opatrovateľkou, ak ho práve nepoužíva pani. Pár má pre seba kuchyňu, kúpelňu a izbu. Jeden z páru by mal mať vodičský preukaz, k dispozícii je auto (automat).