NL 157 Holandsko- Amsterdam

Základné informácie

NL 157 Holandsko - Amsterdam
Nástup: 19.3.2022
Plat: 2000 eur/mesiac plus 100 eur Bonus po odpracovaní 2 mesiacov alebo 150 eur po odpracovaní 3 mesiacov
BONUS ZA SVIATKY  APRÍL / MÁJ !!!

Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna angličtina

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: muž
Vek:  82 ročný
Diagnóza: po porážke, ochrnutá ľavá strana
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1
Zvieratá:

Popis klienta: 82 ročný muž, po porážke, mentálne je v poriadku. Klient žije v priestrannom veľkom apartmáne priamo v Amsterdame oproti veľkemu Shopping centru v pešej vzdialenosti od obchodov, restauráciía kaviarničiek. Pán býva spolu so svojou manželkou, ktorá sa o neho doteraz starala. Avšak po prekonaní Covid 19 začiatkom roka 2021, manželka uz nevládze sa tak postarať o manžela a uvíta pomoc opatrovateľky. Pán sa často sťažuje na bolesti a pýta si tabletky. Niekedy chce aj viackrát denne preložiť na kreslo, do postele, na vozík. V noci sa budí.  Pán prekonal porážku v roku 2020 , v dôsledku ktorej má paralizovanú ľavú stranu tela. Pán vačšinu času trávi na vozíku alebo v kresle/ v posteli. Opatrovateľka musí mať skúsenosti so starostlivosťou o čiastočne imobilného pacienta. 3 krát do týždňa pána navštevuje fyzioterapeut. Opatrovateľka robí ľahke upratovania a nakupuje. Manželka rada varí, opatrovateľka môže pomáhať, asistovať. Opatrovateľka má vlastnú izbu, internet funguje na chodbe. Bývajú v apartmáne, je vemi pekný a tiež prostredie okolo neho.

Pracovná náplň: polohovanie, transfer, nočné vstávanie podľa potreby, pomoc s hygienou, obliekaním, pomoc v domácnosti, nákupy, varenie

Doplnkové informácie2 dni v tyzdni opatrovateľka má voľno od 11-19:00. A každý deň 2-hodinové prestávky. Manželia mali dve deti , dcéru , ktora je veľmi mila, občas sa zastaví na návštevu, ak ma čas. Syn , žial zomrel mladý. Pan ma 2-3 krat pocas týždňa rehabilitáciu, na ktoru ho vozí ich známy. Občas maju návštevu , občas ked bolo krajšie vonku chodia na terasu k nákupnému centru na kavu .Chodi sem pani upratovat 2x do týždňa, striedajú sa dve externe opatrovateľky, ked má opatrovateľka voľno.