119235 Nemecko- Kämpfelbach

Základné informácie

119235 Nemecko - Kämpfelbach
Nástup: 20.09.2021
Plat: 1900 eur/mesiac (B1)
Plat: 2090 eur/mesiac (B2)

Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, stredne pokročilá nemčina B1 alebo pokročilá nemčina B2, nefajčiarka

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: muž
Vek:  92 rokov, 182 cm, 89 kg, op. stupeň 5
Diagnóza: katéter, začínajúca demencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: trpasličí pinč

Popis klienta: Pán má začínajúcu demenciu, zabúda. Pán pri dvíhaní pomáha. V noci sa budí raz-dvakrát za noc. Raz za noc treba vyprázdniť sáčok z katétra. Umývanie prebieha na vozíku.
Pracovná náplň:  vyprázdňovanie katétrového sáčka, pomoc s obliekaním, hygienou, pomoc v domácnosti, nákupy
Doplnkové informácie: Pán býva v dome na dedine s manželkou. Opatrovateľka bude bývať vo svojom byte. Pani varí rada, opatrovateľka jej má pomôcť, ak pani bude potrebovať. Pani je samostatná, treba jej len raz za týždeň pomôcť pri kúpaní do vane a z vane, aby nespadla.