NL 156- Amsteldijk Amstelveen - 4 km od Amsterdamu

Základné informácie

Holandsko - Amsteldijk Amstelveen - 4 km od Amsterdamu
Nástup: 04.08.2023-6.9.2023
Plat: 2200 eur/mesiac + 100 eur bonus
Turnus : 1 mesiac -záskok
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN
Požiadavky: opatrovateľka , skúsenosti s demenciou a prácou s hoist  , komunikatívna angličtina, nefajčiarka , trpezlivá , pokojnej povahy
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE: samostatná izba na prvom poschodí s vlastnou kúpeľňou
Voľno: dve hodiny denne + stredy a piatky voľno od 11:00-20:00

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena (1933)
Vek:  90 rokov
Diagnóza: demencia,Alzheimer , inkontinencia, imobilná , ležiaca , lift
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: mačka, niekedy na návštevu príde malý pes

Popis klienta: 90 ročna milá pani ,býva v jednej polovici dvojdomu  pri svojom synovi, ktorý má veľky pozemok, na okraji Amstelveen, v časti Amsteldijk. Je to 4 km od centra Amsterdamu.  Klientka má demenciu , alzheimer a je ležiaca . Má k dispozícii lift k presunu z postele na vozík . V minulosti mala porážku, z toho dôvodu nevie ľavú ruku používať ako predtým.Každé ráno prichádza holandská starostlivosť, aby pomohla s rannou starostlivosťou a kúpaním medzi 09.30 a 11.30. Nosí inkontinentný materiál, treba ho kontrolovať. V poslednej dobe má pani problémy s trávením a stolicou .3x za týždeň chodí holandská sestra medzi 11.00 a 13,00, aby sa starala o rany a prípadne preležaniny klientky.Pani má špeciálny vzduchový matrac.
Pracovná náplň:  príprava   jedla , pomoc s hygienou, obliekaním, sprchovaním, , kotrola užívania liekov, príprava jedál pre opatrovanú osobu dohliadať na pani, kontrolovať a vymieňať inkontinenčný materiál, práce v domácnosti