NL 156 Holandsko Amstelveen 4 km od Amsterdamu

Základné informácie

Holandsko - Amstelveen 
Nástup: 16.9.2021
Plat: 1900 eur/mesiac + 100 eur bonus po 2 mesiacoch alebo 150 eur bonus po 3 mesiacoch
Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna angličtina, nefajčiarka

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne + stredy a piatky voľno od 11:00-20:00

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku. 

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  88 rokov
Diagnóza: demencia, inkontinencia, problémy s chôdzou, riziko pádu
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 
Zvieratá: mačka, niekedy na návštevu príde malý pes

 

Popis klienta: 88 ročna mila pani. Nedávno jej zomrel manžel. Je veľmi milá. Vie stáť s pomocou, prejde pár krokov s rolátorom. Má k dispozícii aj vozík, napríklad keď chce ísť na prechádzku von. Hrozí jej pád, treba ju vždy doprevádzať. V minulosti mala porážku, z toho dôvodu nevie ľavú ruku používať ako predtým. Nosí inkontinentný materiál, treba ho kontrolovať, doprevádzať pani na toaletu. Záľuby: puzzle, hudba, zvieratká. 
Pracovná náplň:  pripraviť tri zdravé jedlá za deň a jesť spolu s opatrovanou osobou, pomoc s hygienou, obliekaním, sprchovaním, prechádzky vo vozíku, kotrola užívania liekov, príprava jedál pre opatrovanú osobu a jej rodinu (2-4krát do týždňa), dohliadať na pani, kontrolovať a vymieňať inkontinenčný materiál, práce v domácnosti
Doplnkové informácie: Pani býva v jednej polovici dvojdomu  pri svojom synovi, ktorý má veľky pozemok, na okraji Amstelveen, v časti Amsteldijk. Je to 4 km od centra Amsterdamu. Okolo je príroda. Pondelky varí syn opatrovanej osoby alebo jeho žena pre opatrovanú osobu a aj pre opatrovateľku. Utorky a štvrtky zase opatrovateľka navarí pre rodinu. Stredy a piatky nemusí opatrovateľka variť. Soboty a nedele opatrovateľka varí pre seba a pre opatrovanú osobu. Pani vstáva okolo 10, ide spať okolo 22h, spáva dobre, poobedný odpočinok má medzi 14 a 16h. Nákupy robí niekto z rodiny. Voľno 2 hodiny denne plus 2 dni voľna stredu a piatok (2X 9 hodin). 

 

 

  

Mám záujem Máte otázku ?