117352 Nemecko- Oschersleben

Základné informácie

Nemecko - Oschersleben
Nástup: 1.8.2021
Plat: 1970 eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka alebo opatrovateľ, dobrá nemčina, fajčenie len vonku

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: muž
Vek:  64 rokov, 180 cm, 150 kg
Diagnóza: priečne ochrnutie, diabetes, katéter, dekubitus, op. stupeň 5
Počet osôb na opatrovanie:
Počet ďalších osôb v domácnosti:
Zvieratá:

Popis klienta: Má alergiu na penicilín. Má zavedený katéter. Umývanie prebieha na posteli.
Pracovná náplň:  vyprázdňovanie katétra, pomoc s hygienou, obliekaním, pomoc v domácnosti, nákupy, nočné vstávanie 1-2 krát kvôli vyprázdneniu katétra
Doplnkové informácie: K dispozícii výťah vo vani, opatrovateľská posteľ, antidekubitný matrac, výťah na schodoch, výťah na posteli, lehátko na kúpacie na kolieskach, elektrický vozík. 3 krát denne chodí opatrovateľská služba kvôli medicínskym úkonom. Opatrovateľská služba pomáha pri polohovaní

Mám záujem Máte otázku ?