116096 Nemecko- Dorsten

Základné informácie

Nemecko - Dorsten
Nástup: 31.7.2021
Plat: 1825 eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, dobrá nemčina,fajčenie len vonku

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  83 rokov, 165 cm, 80 kg, op. stupeň 3
Diagnóza: zlomenina ruky, po porážke, sivý zákal, rakovina prsníka (preliečená)
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá:

Popis klienta: Pani má po porážke problém s vyjadrovaním sa. treba jej pomôcť pri vstávaní. 1-2 krát za noc chodí na WC.
Pracovná náplň:  pomoc pri vstávaní, hygiene, obliekaní, pomoc v domácnosti, nákupy
Doplnkové informácie: K dispozícii opatrovateľská posteľ, rolátor, vozík, toaletná stolička. Býva na dedine v dome. Dcéra býva do 15 minút odtiaľ. opatrovateľka má samostatnú izbu, internet, bicykel k dispozícii. Nákupné možnosti pešo, veľké nákupy robí dcéra autom.