113711 Nemecko- Calw

Základné informácie

Nemecko - Calw
Nástup: 16.8.2021
Plat: 1690 eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna nemčina, fajčenie mimo domu, vodičský preukaz

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  88 rokov, 163 cm, 45 kg, op. stupeň 2
Diagnóza: artróza, alergia na peľ, senná nádcha, inkontinencia, neurodermatitída
Počet osôb na opatrovanie:
Počet ďalších osôb v domácnosti:
Zvieratá:

Popis klienta: Pani sa pohybuje s rolátorom, je potrebné pomôcť jej vstať z postele, z kresla, atď. Nočné vstávanie nie je potrebné. Pani nosí okuliare a načúvací prístroj.
Pracovná náplň:  kontrola a výmena vložiek, pomoc pri vstávaní, obliekaní, hygiene, pomoc v domácnosti, nákupy,
Doplnkové informácie: Pani býva v dome v meste, je tam aj záhrada, les. Syn býva vedľa.  2 km odtiaľ nákupné možnosti. Je potrebný vodičský preukaz. K dispozícii kúpacia a toaletná stolička. Opatrovateľka má svoju izbu, internet.