102867 Nemecko- Paterborn OT Schloß Neuhaus

Základné informácie

Nemecko - Paterborn OT Schloß Neuhaus
Nástup: 4.8.2021
Plat: 1890 eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, komunikatívna nemčina, fajčenie mimo domu

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  102 rokov, 155 cm, 49 kg, op. stupeň 2
Diagnóza: začínajúca demencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá:

Popis klienta: Pani treba kompletne dvíhať. Treba ju motivovať, aby chodila s rolátorom. Pohybuje sa na vozíku. Pani nevie sama vstať. V noci býva nepokojná. Väčšinu času trávi na gauči a pozerá TV. Na vozík ju treba posadiť, keď ide jesť alebo keď ide na toaletu.
Pracovná náplň:  nočné vstávanie viac ako dvakrát za noc, pomoc pri obliekaní a hygiene, pomoc v domácnosti, nákupy
Doplnkové informácie: K dispozícii kúpacia stolička, rolátor, vozík. Opatrovateľka má samostatnú izbu, internet cez kábel. Pani býva v byte v meste, dcéra býva od nej  10 km.