NL96 HOLANDSKO – Kerkrade

Základné informácie

HOLANDSKO - Kerkrade
Nástup: 1.2.2020
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu: Bonus na cestu 100 Eur 
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: NEMECKÝ JAZYK +  anglický jazyk mierne pokročilý výhodou
Vodičský preukaz: nie
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: žena, od 25-60 rokov, NEMECKÝ JAZYK +  anglický jazyk  mierne pokročilý výhodou, nefajčiarka, priateľská, empatická, trpezlivá, skúsenosti s podobnou diagnózou, vodičský preukaz nie je potrebný.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 dni

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 88 rokov
Diagnóza: Lewy Body demencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

 

 

Popis klienta:
žena, 88 rokov, Lewy Body demencia. Klientka je viac menej už slepá, na ľavé oko nevidí vôbec, na pravé na 30 %. Jej diagnóza sa prejavuje občasnými výkyvmi nálad, dezorientáciou a stavmi úzkosti. V noci sa občas budí ale je potrebné ju len upokojiť. Klientka je mobilná, snaží sa chodiť aj na WC, ale pre isotu nosí inkontinentné materiály. Po dome používa chodítko, ale k dispozícii je aj invalidný vozík. Klientka sa po dome dokáže pohybovať veľmi dobre. Hovorí nemecky a holandsky, Má syna , ktorý býva v Amsterdame, ale navštevuje veľmi často. V dňoch voľna pre opatrovateľku sa o klientku stará syn. Klientka má rada spoločnosť, rada chodí von na prechádzky,

 

Náplň práce:
osobná hygiena, asistencia na WC, výmena inkontinentných materiálov,  pomoc s obliekaním, podávanie denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.

 

Mám záujem Máte otázku ?