73691 Nemecko- Bad Oyenhausen

Základné informácie

Nemecko - Bad Oyenhausen
Nástup: 21.7.2021
Plat: 1900 eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, dobrá nemčina, fajčenie len vonku, vodičský preukaz

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  72 rokov, 178 cm, 81 kg
Diagnóza: afázia, vysoký krvný tlak,
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 1
Zvieratá:

Popis klienta: Pani pomáha pri dvíhaní z postele. Má dva rolátory- jeden používa po dome, druhý na vonku. Pohybuje sa aj na vozíku
Pracovná náplň:  pomoc pri vstávaní z postele, príležitostné nočné vstávanie ak pani potrebuje ísť na toaletu
Doplnkové informácie: Pani býva v dome v malom meste. Je tam veľká záhrada- o tú sa stará záhradník, terasa. Pani má k dispozícii antidekubitný matrac, zdvihák pri posteli, toaletná stolička, stolička vo vani, rolátor, vozík, výťah na schodoch. Pani býva s manželom, ktorý je milý. Je doktor, jazdí na aute, rád sa pridá na výlety. Opatrovateľka má vlastnú izbu, kúpeľňu a toaletu, internet.