A1 Nemecko- NAGOLD

Základné informácie

A1 Nemecko - Nagold
Záskok od 15.10.2022 do 28.10.2022
Plat: 2300 Eur/mesiac pri veľmi pokročilej nemčine
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky: žena  vo veku 40-60 rokov, nefajčiarka, veľmi pokročilá nemčina, aktívna slov. živnosť, vodičský preukaz je podmienkou

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Klient: žena, 81 rokov, 172 cm, 75 kg
Diagnóza: pokročilá demencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 0

Popis klienta:  Pani trpí demenciou, treba jej pomôcť pri sprchovaní.

Pracovná náplň: pomoc v domácnosti, malá pomoc pri sprchovaní, kontrola užívania liekov

Doplnkové informácie: Klientka má dve deti, syn a dcéra bývajú neďaleko. Upratovačka chodí do rodiny 1x týž. V noci k nej nie je potrebné vstávať a nemá ani plienky- chodí sama na WC.  Býva  v byte, ktorý je súčasťou väčšieho bytového domu. Je tam krásne prostredie- park, hrad, potok. K dispozícii je aj parkovacie miesto v garáži, bicykel. Neďaleko je centrum a mnohé obchody- Aldi, Media markt, Obi, Kaufland Edeka.