DE 05 Nemecko- Essen

Základné informácie

Nemecko - Essen
Nástup: 24.6.2021
Plat: 1940 Eur/mesiac
Turnus:  2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Ostatné info: žena  vo veku 40-60 rokov, dobrá nemčina, aktívna slov. živnosť, vodičský preukaz je podmienkou

Požiadavky na opatrovateľku: nefajčiarka, empatická žena

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek: 73 rokov, 160 cm, 75 kg
Diagnóza: 2016 porážka, demencia, diabetes, kompletná inkontinencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 2
Zvieratá: 1 pes chodí na návštevu

Popis klienta: pomoc pri chôdzi a dohľad kvôli riziku pádu, v dôsledku demencie zabúda a máva halucinácie. Je potrebné ju dvíhať, podopierať
k dispozícii je stolička na kúpanie, invalidný vozík, toaletná stolička, rolátor
Pracovná náplň: nočné vstávanie preberá manžel- ten tiež meria cukor a stará sa o pichanie inzulínu (chodí aj opatrovateľská služba), pomoc pri obliekaní, výmena plienok, pomoc pri osobnej hygiene, pomoc v domácnosti, varenie, nákupy (pešo), pranie, žehlenie, upratovanie, kontrola pitného režimu,
Režim dňa:
8:00 vstávanie, hygiena, raňajky,nákup , čítanie novín
12-13 obed, poobedný odpočinok, káva
18:00 večera, Tv
20:30 pokoj na lôžku
Doplnkové informácie
Dom v malom meste, býva s manželom, ktorý nepotrebuje starostlivosť, len v rámci prania, žehlenia, varenia, samostatná izba pre opatrovateľa/ľku, internet, kúpeľňa

Mám záujem Máte otázku ?