S Nemecko- NAGOLD

Základné informácie

Nemecko - Nagold
Nástup: 22.6.2021
Plat: 2200 Eur/mesiac
Turnus:  2- 3 mesiace
Cesta tam aj späť hradená
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Ostatné info: žena  vo veku 40-60 rokov, dobrá nemčina, aktívna slov. živnosť, vodičský preukaz je podmienkou

Požiadavky na opatrovateľku: nefajčiarka, empatická žena

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena a muž
Vek: 81 rokov, 172 cm, 75 kg (žena), 86 rokov (muž)
Diagnóza: demencia (žena), po ssrdcovom záchvate (muž)

Počet osôb na opatrovanie: 2
Počet osôb v domácnosti: 0
Zvieratá:

Popis klienta 1:  81 ročná žena, st. opatrovania 2, trpí demenciou 2,5 roka, fyzicky je fit, potrebné je dohliadnuť na hygienu, je komunikatívnej povahy

Popis klienta 2: 86 ročný muž, aktívny,fyzicky fit, momentálne však  v nemocnici po srdcovom záchvate, rád chodieva na poľovačku, denne do svojej kancelárie, nepotreboval starostlivosť

Pracovná náplň: pomoc v domácnosti, pomoc s hygienou, obliekaním

Doplnkové informácie: obaja klienti sú zaočkovaní, majú dve deti, syna v tom istom meste, často ich navštevuje a pozýva na spoločný obed, dcéra tiež nedaľeko, upratovačka chdoí do rodiny 1x týž, potrebný vodičský preukaz, klientka chodí rada na výlety autom, alebo za manželom do nemocnice

 dom, samostatná izba pre opatrovateľku, internet