DE 05 Nemecko-Frankfurt am Main

Základné informácie

Nemecko - Frankfurt am Main

Nástup: 15.6.2021
Plat: 1900 Eur/mesiac
Turnus:  2-4 týždňový záskok
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena

Jazyk: nemecký jazyk na dobrej úrovni

Vodičský preukaz: výhodou
Fajčenie: nie
Ubytovanie: byt

Samostatná izba: áno 

Internet: áno - WLAN
Ostatné info: žena  vo veku 35-60 rokov, komunikatívna nemčina, aktívna slov. živnosť, 

 

 

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku. 

Klient

Pohlavie: muž, 93 rokov, 165 cm, 65 kg

Diagnóza: srdcový infarkt, hypertonia, demencia, inkontinencia, poruchy sluchu, občasné poruchy spánku alebo zaspávania

Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 2
Zvieratá: 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klient :  Pán je pokojný, chápavý, zábavný. Pohybuje s oporou. Je potrebné viezť ho pomaly k tomu, aby bol sebestačný aspoň v niečom, podporovať ho

Pani je čulá, mobilná pani, niekedy býva depresívna, podráždená. Proti depresii má predpísané tabletky, ktoré takmer neužíva. Ťažko povedať, či ich nechce alebo zabúda. Býva bez energie, aj preto dlho spí. Sama sa o seba postará. Pani vstáva o 16:00, vtedy si dáva raňajky (chlieb, oblohu, kávu). Bolo by dobré viezť ju k pravidelnejšiemu režimu, a teda vstávaniu o 11:00 a pravidelnejšiemu stravovaniu sa.

 K dispozícii je ošetrovateľská posteľ, antidekubitný matrac, rolátor, výťah do vane

Pracovná náplň: pomoc pri obliekaní, výmena plienok, pomoc pri osobnej hygiene, pomoc v domácnosti, varenie, nákupy (pešo), kontrola pitného režimu, pravidelná príprava jedál, podporovanie klienta k samostatnosti, dohľad nad klientom, opora pána pri chôdzi

Doplnkové informácie: Manželský pár býva v byte, opatrovateľka má k dispozícii svoju izbu v inom byte o dve poschodia vyššie, kúpeľňu. Pracovňa nachádzajúca sa v byte bude občas využívaná synom. Internet bude zavedený. Medzi bytmi je možné telefonické spojenie. Opatrovateľka má 2 hodiny voľna denne, dvakrát do týždňa pol dňa volna, toto môže byť zavedené po dohode. Neďaleko býva rodina (dcéra s manželom, vnučka). V prípade, že má opatrovateľka vodičský preukaz, bude k dispozícii auto.

 

 

 

 

 

  

Mám záujem Máte otázku ?