NL40 HOLANDSKO – Voorhout

Základné informácie

HOLANDSKO - VOORHOUT
Nástup: 1.12.2019
Plat: 1900 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu: Bonus na cestu 100 Eur + BONUS za SVIATKY 150 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: ÁNO
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 25 – 40 rokov, predchádzajúce skúsenosti s opatrovaním imoblných pacientov, so zdvihákom, ovládanie anglického jazyka, vodičský preukaz je VYHODOU, ale NIE JE PODMIENKOU, trpezlivá, empatická, komunikatívna.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hod denne + 1 deň 

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 39 rokov
Diagnóza: Svalová dystrofia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

Popis klienta:
Klient je muž, 39 rokov, svalová dystrofia, imobilný, pohybuje sa na vozíku. Kvôli svojej diagnóze je klient plne závislý na svojej opatrovateľke. K dispozícii je v dome zdvihák, takže klienta netreba manuálne dvíhať. Nie je potrebné ku klientovi vstávať v noci. Je potrebné ho umývať na posteli, obliekať ho, kŕmiť. Má rád spoločenské dianie, ak je vonku pekne rád ide na prechádzku, na obed do mesta, kde ho je potrebné odviezť, má rád prechádzky po pláži. Za nepriaznivého počasia, ostáva v posteli, pozerá TV, číta knihu, alebo pláva. V dome má vlastný vyhrievaný bazén, kde chodí plávať so svojim terapeutom /alebo opatrovateľkou, vo vode necíti žiadnu bolesť. Klient má veľmi dobrú angličtinu, preto očakáva podobnú úroveň od opatrovateľky.

 

Náplň práce:
Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.

Mám záujem Máte otázku ?