NL 128 HOLANDSKO - Haag

Základné informácie

Holandsko - Haag
Nástup: 1.12.2020
Plat: 1800 Eur/mesiac + BONUS 150 € za sviatky
Turnus: 2 - 3 mesiace
Bonus na cestu 100 Eur (2mesačný turnus), 150 Eur (3mesačný turnus)
Bonus za sviatky 150 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: anglický jazyk
Vodičský preukaz:  áno, výhodou
Fajčenie: nefajčiarka
Ubytovanie: dom so záhradou

Samostatná izba: áno
Internet: áno - WI-FI
Ostatné info: Žena, 30 - 60 rokov, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, milá, spoločenská, trpezlivá, empatická mala by mať skúsenost s opatrovaním, aktívna šoférka výhodou.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 dni v týždni + denné prestávky

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 94 rokov
Diagnóza: problémy so srdcom, nízka mobilita
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie 

 

 

 

Popis klienta: 
muž, 94 rokov, je to veľmi aktívny a samostatný pán, je mobilný chodí s paličkou, v dome je výťah. Nedávno sa mu však zhoršil stav, nakoľko má slabšie srdce a celkovo je oslabený. Väčšinu času teraz trávi v posteli, ale predpokladá sa že stav sa čoskoro zlepší. Klient rád chodí nakupovať a vozí sa autom. Momentálne však stav mu to nedovoľuje. Klient nepotrebuje konštantý dozor, čiže opatrovateľka má dosť voľného času pre seba, Klient rád číta noviny, pozerá TV, alebo nakupuje. Má priateľku ktorá ho cez víkendy navštevuje. Klient má veľkú rodinu (deti, vnúčatá, pravnúčatá). Každú nedeľu chodí rodina na návštevu a ostáva na večeru (cca 10 ľudí). Je potrebné pre nich navariť, samozrejme rodina s prípravou jedla pomáha. Dva krát do týždňa chodí upratovacia služba. 

 

Náplň práce:
pomoc s vstávaním z/do postele,  pomoc s osobnou hygienou, obliekaním, denný režim a aktivity, sprevádzanie klienta, ľahké domáce práce, varenie aj pre rodinu, prípadné šoférovanie

  

Mám záujem Máte otázku ?