GB01 ANGLICKO – Reading

Základné informácie

ANGLICKO - READING (1 hod od Londýna)
Nástup: 30.10.2019
Plat: 1800 Eur/mesiac
Turnus: 1 mesiac
Príspevok na cestu: Jednorázový príspevok pri prvom vycestovaní 150 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: NIE
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 30 – 60 rokov, predchádzajúce skúsenosti s opatrovaním aj ležiacich pacientov, ovládanie anglického jazyka, milá, starostlivá

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hodiny denne. Klient býva sám v peknom 4 izbovom dome (Bungalow), Dom ma peknú záhradu a veľmi pekné okolie. Obchody a autobusová zastávka 10 min vzdialenosti od domu.

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 88 rokov
Diagnóza: Parkinson
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

Popis klienta:
Klient má Parkinson. Donedávna sa sám pohyboval po dome a bol viac menej nezávislý. Jeho stav sa však pred nedávnom zmenil a momentálne nechodí. Celý deň je v posteli, kde sa vykonáva celková starostlivosť. Ráno aj večer chodia pomáhať externé opatrovateľky s hygienou aj s pomocou v domácnosti. Ku klienovi chodí aj fyzioterapeutka. Klient nosí plienky. Mentálne je v poriadku, je veľmi milý a spoločenský. Klient má vnučku, ktorá býva nablízku a je veľmi nápomocná. Vnučka robí nákupy.  

 

Náplň práce:
Osobná hygiena v posteli, denné aktivity, pripomínanie užívania liekov, varenie, ľahké upratovanie, pranie, žehlenie, občasné nakupovanie. 

 

Mám záujem Máte otázku ?