NL92 HOLANDSKO – Utrecht

Základné informácie

HOLANDSKO - UTRECHT
Nástup: 1.9.2019
Plat: 1900 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Príspevok na cestu: Bonus na cestu 100 Eur
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO
Preferovaný vodičský preukaz

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK
Vodičský preukaz: ÁNO
Fajčenie: nie
Ubytovanie: dom so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ostatné info: Žena, od 30 – 60 rokov,  anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním, strasotlivá, komunikatívna, empatická,  vodičský preukaz je preferovaný.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
Voľno: 2 hodiny denne + 1,5 dňa

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 80 rokov
Diagnóza: Vaskulárna Demencia
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 1
Zvieratá: nie

 

 

 

Popis klienta:
muž, 79 rokov, má Vaskulárnu demenciu. Má problém s krátkodobou pamäťou. Doteraz sa o neho staral jeho syn ale z časových dôvodov sa rozhodli pre opatrovateľku. Klient potrebuje niekoho kto mu zorganizuje deň, zabezpečí denné aktivity a režim. Klient rád chodí na prechádzky, trávi čas v záhrade, 2 krát do týždňa chodí hrať tenis, má rád návštevy a spoločnosť priateľov. Klient dokáže mnoho činností vykonávať sám, len potrebuje motivovať ako a čo treba urobiť. Je potrebné mu asistovať pri osobnej hygiene, vstávaní z postele a podobne. Klient je nábožensky založený a rád chodí do kostola. K dispozícii je auto.

 

Náplň práce:
Pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie, prípadne šoférovanie 

 

Mám záujem Máte otázku ?