GP 7 Front office receptionist

Základné informácie

Pracovná pozícia: Front office receptionist
Nástup-
v priebehu Apríla 2024
Plat -
13,27€ /brutto /hodina
Spôsob spolupráce -
holandská pracovná zmluva

Pracovná doba -od 38 hodín týždenne s možnosťou nadčasov
Ubytovanie - zabezpečené
Sprostredkovanie - bez poplatkov

Uchádzač

Požiadavky na kandidátov -
-CV v anglickom jazyku
-fotografia
-občan EU
-anglický jazyk  B2 podmienkou
-žena  od 18-35 rokov max
-skúsenosti na podobnej pozícií minim. 1 rok -podmienka
-flexibilita , proaktivita , skúsenosti , komunikatívnosť
-ochota pracovať min 6 mesiacov -dlhodobá práca

Klient

Spolupracujeme s vyše 500 najväčšími hotelovými reťazcami a dovolenkovými parkami po celom  Holandsku, Nemecku a Luxembursku, Belgicku, Francúzsku a Rakúsku
Práca v medzinárodnom tíme !!!
Naši klienti hľadajú mladých aktivnych ľudí , ktorí chcú pracovať pre najväčšie hotely po celom Holandsku . Ak  teda ovládaš anglický jazyk a nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (B2) , si príjemný/á ,rád komunikuješ s ľuďmi a máš záujem o rôznorodú prácu, toto je ponuka pre teba !!!
Náplň práce  :
Ako zamestnanec recepcie ste zodpovedný za každodenný chod recepcie
Budete prvý kontaktný bod pre hostí
Riešite požiadavky ,  problémy  hostí
Príchody , ubytovanie a odhlasovanie hostí
Administratívne práce
Ďalšie informácie :
Ubytovanie zabezpečené-105€ /mesačne /single room
Práca v hotelovej sieti alebo dovolenkovom parku v Holandsku
Pomoc pri vybavovaní BSN

Mám záujem Máte otázku ?