Referencie

Predtým ako som vycestovala do UK, nemala som čas zisťovať informácie o agentúre Best Job. Bolo to veľmi rýchle rozhodnutie, riskantné, ale neľutujem. Ihneď po absolvovaní certifikovaného kurzu v UK som dostala prácu. S agentúrou Best Job mám len tie najlepšie skúsenosti. Netýka sa to len dodržiavania zmluvných podmienok, čo je pre agentúru samozrejmosťou. Zároveň veľmi oceňujem flexibilitu a ľudský prístup manažérok tejto agentúry.
Viera V.

I started to work with Best Job agency in January 2016. Best Job is an agency you can trust. They offered me great support all the time. They are understanding and flexible regarding the working periods you choose. And the most important is that Best Job is always keeping its promises. So I highly recommend their services.

G.S. from Romania

Vyjadrujem úplnú spokojnosť s aktivitou danej pracovnej agentúry a oceňujem ponúknuté pracovné príležitosti. Pretože som prácu zvládla i preto, že sa podarilo skoordinovať pobyt doma a i pobyt v UK. Naša spolupráca je dobrá a umožňuje riešiť prípadné nejasnosti a kontaktovať emailom i telefonicky. Oceňujem jej služby a pozitívny prístup v riešení pracovných záležitostí.

Helena O.

S agentúrou Best Job mám len pozitívne skúsenosti. Manažéri firmy vždy dodržia, čo sľúbia a môžte kontaktovať ich stále, čo v cudzine určite oceníte. V prípade zmeny stavu klienta alebo podmienok nájdu vhodné riešenie. Vidno, že agentúra má záujem o to, aby sa aj opatrovateľ cítil v práci spokojne a bezpečne.

Karin K.

Pracujem pre agentúru Best Job od Apríla 2015 a zatiaľ som nemala žiadny problém a všetko bolo splnené, ako bolo dohodnuté. Preplatené letenky, výplata načas a keď potrebujete pomoc, tak sa snažia vyjsť maximálne v ústrety a snažia sa Vám pomôcť, čím skôr ak to potrebujete, a tiež Vás podporujú ak máte problém. Som veľmi spokojná.

Alica V.

S agentúrou Best Job spolupracujem už od apríla 2016. Na základe mojich osobných skúseností môžem konštatovať, že je jednou z mála, ktorá má aktívny prístup pri sprostredkovaní zamestnania a vysokú profesionalitu pri riešení akýchkoľvek problémov súvisiacich s pozíciou opatrovateľky v zahraničí. Prajem im i naďalej veľa spokojných „live in“opatrovateliek a klientov v krajinách EÚ.

Iveta S.

S agentúrou Best Job mám pozitívne skúsenosti. Vycestovala som s nimi do Anglicka. Prácu mi vybavili do 2 tyždňov, veľmi rýchlo. Preplatili mi letenku a cestu do Anglicka, čo mi veľmi pomohlo na začiatku. Viem, že v prípade núdze, alebo otázok ich môžem aj cez víkend, alebo večer. Vždy mi pomohli a všetko čo som potrebovala vybavili.

Elena M.

S agentúrou Best Job spolupracujem od roku 2016 a od začiatku našej spolupráce som cítila ich podporu. Všetky dohodnuté podienky boli splnené, preplatili mi letenku a výplata chodí vždy v dohodnutom termíne. Určite odporúčam aj ďalším „live in“ opatrovateľkám.

Marcela B.

Agentúru Best Job odporúčam. Vycestovala som cez nich do Nemecka. Sú seriózni a vždy keď som potrebovala boli nápomocní. Opatrujem vyše 15 rokov a s touto agentúrou som zatiaľ veľmi spokojná.

Viera M.