• Holandsko
  • Clinge

Základné informácie

  • Nástup: 09.09.2018
  • Dĺžka turnusu: 1 mesiac
  • Odmena / mesiac: 1600 €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu: 100 Eur
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 88 rokov
  • Diagnóza: Alzheimer
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: nie

    Klientka má Alzheimer, momentálne sa o ňu stará syn a vnučka. Syn novú opatrovateľku postupne zaučí, a potom by už chodil len na 2 dni v týždni kedy by mala opatrovateľka voľno. Opatrovateľka robí klientke raňajky a potom pomáha pri osobnej hygiene pri umývadle v kuchyni. Klientka už nechodí hore na poschodie. Klientka hlavne potrebuje menší dozor, starostlivosť o domácnosť a prípravu jedál. V dome sa pohybuje pomocou paličky a vonku na vozíčku. Pani chodí navštevovať veľa známych. Bola jedna z 15tich detí a 7 ešte žije. Veľa z nich býva v okolí. Pani je veľmi kľudnej povahy, je naozaj veľmi príjemná, nikdy sa na nič nesťažuje a všetko jej chutí 🙂

  • Náplň práce:

    pomoc s osobnou hygienou, pomoc s obliekaním, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, nakupovanie.

  • Jazyk: stačia úpkne základy holandštiny, opatrovateľka dostane pár fráz a slovíčok, ktoré sa naučí
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní výhodou