• Holandsko
  • Hattem

Základné informácie

  • Nástup: 22.09.2018
  • Dĺžka turnusu: 6 týždňov
  • Odmena / mesiac: 1600 €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu: 150 Eur
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 30 rokov
  • Diagnóza: syndróm Ehlers-Danlos
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: 2 mačky a 2 malé psíky

    Klientka má syndróm Ehlers-Danlos. Je to choroba, pri ktorej spojivové tkanivo nefunguje, tak ako by malo. Klientka je na vozíčku, ale je veľmi aktívna a samostatná. Klientka je plná energie a chuti do života. Este študuje, chodí do školy od 20:00-21:30 4x v týždni, chodí tam sama taxikom. Má peg sondu, cez ktorú dostáva jedlo, ale vie jesť aj normálne jedlo. Jedlo si vie dávať sama ako aj lieky. Opatrovateľka by jej to mala len pripomínať.
    V noci je potrebné podať morfin cez sondu, je to veľmi ľahké a trvá to asi 2 minúty. Hneď potom môže ísť opatrovateľka spať. Opatrovateľka väčšinou varí len pre seba. Klientka rada maľuje, spieva a je aktívna aj na sociálnej sieti, kde má vlastnú stránku a pomáha tam druhým ľuďom, ktorí sú takisto chorí. Klientka má dve deti, ktoré žijú s exmanželom. Klientka fajčí, ale iba na záhrade. Klientka býva sama v rodinnom dome.

  • Náplň práce:

    pomoc s osobnou hygienou, pomoc s obliekaním, pomoc z/do postele, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, nakupovanie, venčenie psíkov

  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: klientka fajčí na záhrade
  • Ubytovanie: dom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:Opatrovateľka by mala byť veselá, milá, ochotná sa učiť priateľská, profesionálna,
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní výhodou