• Holandsko
  • Melick

Základné informácie

  • Nástup: 20.08.2018
  • Dĺžka turnusu: 1 mesiac
  • Odmena / mesiac: 1600 €
  • Odmena / turnus: 1600 Eur
  • Príspevok na cestu: 100 Eur
  • Spôsob spolupráce: na živnsoť

Klient

  • Pohlavie: muž
  • Vek: 66 rokov
  • Diagnóza: po porážke
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: nie

    muž, 66 rokov, po porážke, je čiastočne ochrnutý na ľavej strane. Pri chôdzi používa barle. Nie je inkontinntný, na WC chodí sám. Na noc používa kondóm katéter. V noci spí dobre. Klient je milej a tichej povahy, opatrovateľka by ho mala trochu stimulovať k aktivitám, prechádzkam a pod. Klient je fajčiar, ciže opatrovateľka môže byť aj fajčiarka. Nákupy a upratovanie domácnosti robia klientove sestry. Klient chodí 2 dni v týždni do denného centra, vtedy má opatrovateľka voľno

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, pranie, občasné nakupovanie

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: nemecký jazyk
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: áno/nie
  • Ubytovanie: dom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:Opatrovateľka by mala byť ochotná naučiť sa pár základných slov a fráz v holandštine
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Klient je fajčiar, takže opatrovateľka môže byť aj fajčiarka.

  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.