• Holandsko
  • Zeist

Základné informácie

  • Nástup: 17.08.2018
  • Dĺžka turnusu: 1 mesiac
  • Odmena / mesiac: 1600 €
  • Odmena / turnus: 1600 Eur
  • Príspevok na cestu: 100 Eur
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

Klient

  • Pohlavie: muž
  • Vek: 96 rokov
  • Diagnóza: Parkinson a mierna demencia
  • Počet osôb v domácnosti: 2
  • Zvieratá: nie

    muž, 96 rokov, Parkinson a mierna demencia. Nedávno mu prestali fungovať nohy, preto je potrebné používať zdvihák. Klient má zavedený katéter, ale na WC sa pýta. Vtedy je potrebné ho pomocou zdviháku preložíť na toaletnú stoličku. Žije v byte s manželkou (86 rokov), ale o ňu sa netreba starať. Obaja sú veľmi milí a pokojní, klient má rád humor. Opatrovateľka pomáha manželke s udržiavaním čistoty v domácnosti a prípravou večere. Klient chodí 2 dni v týždni do denného centra.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, pranie, občasné nakupovanie

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: nemecký jazyk
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: byt
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:Opatrovateľka by mala byť ochotná naučiť sa pár základných slov a fráz v holndštine
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.