• Holandsko
  • Haag

Základné informácie

  • Nástup: 01.09.2018
  • Dĺžka turnusu: 1 rok
  • Odmena / mesiac: 1150 €
  • Odmena / turnus: 1150 - 1450 Eur netto
  • Príspevok na cestu:
  • Spôsob spolupráce: holandská pracovná zmluva
  • Ubytovanie a strava: Dvojpodlažný apartmán

Klient

  • Pohlavie: nanny
  • Vek: 0 rokov
  • Diagnóza: nanny
  • Počet osôb v domácnosti: 3
  • Zvieratá: 2 mačky

    Rodina býva v dvojpodlažnom apartmáne v meste Haag. Prednedávnom sa presťahovali z Kanaday do Holandska, kvôli práci. V Auguste sa im narodí dcéra, preto od septembra hľadajú nanny. Obaja sú pracovne vyťažení. Otec pracuje celý týždeň, mama pracuje z domu. Od budúcej nanny očakávajú najmä udržiavanie domácností, nákupy, varenie upatovanie a pomoc s novorodencom. Nanny má vlastnú izbu s internetom a TV. V blízkosti sú nakupné centrá a obchody, pláž sa nachádza len 3 km od domu.

  • Náplň práce:

    starostlivosť o dcéru, ľahké domáce práce, pranie, žehlenie, varenie, nákupy.

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: vlastná izba s TV a internetom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno