• Holandsko
  • Hulst

Základné informácie

  • Nástup: 17.08.2018
  • Dĺžka turnusu: 1 mesiac
  • Odmena / mesiac: 1600 €
  • Odmena / turnus: 1600
  • Príspevok na cestu: 100 Eur
  • Spôsob spolupráce: na slovenskú živnosť

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 91 rokov
  • Diagnóza: Demencia
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: nie

    žena, 91 rokov,demencia, žije sama v byte. Je milá a kľudnej povahy, nebýva agresívna. Klientka potrebuje pomoc pri osobnej hygiene ráno a večer. Počas dňa by sa mala opatrovateľka snažiť zapojiť klientku do rôznych aktivií, napr prechádzka, maľovanie, krslenie a podobne. Klientka nie je inkontinentná, ale nosí vložku pre istotu. Klientka zvykne jedenkrát na noc ísť na toaletu. Opatrovateľka varí aj robí nákupy. Raz do týždňa chodí upratovacia služba.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, pranie, občasné nakupovanie.

  • Jazyk: základy holandského jazyka
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: 3 - izbový byt
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.