• Holandsko
  • Rotterdam

Základné informácie

  • Nástup: 27.07.2018
  • Dĺžka turnusu: 1 rok
  • Odmena / mesiac: 1800 - 2000 €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu:
  • Spôsob spolupráce: holandská pracovná zmluva
  • Ubytovanie a strava: veľký dom so záhradou a bazénom

Klient

  • Pohlavie: 2 deti
  • Vek: (2 roky a 3 mesiace)
  • Diagnóza: NANNY
  • Počet osôb v domácnosti: 2
  • Zvieratá: nie

    Rodina býva vo veľkom dome so záhradou v meste Rotterdam. Dom sa nachádza v blízkosti jazera a v záhrade majú vonkajší bazén. Rodina má 1,5 ročné dieťa a novorodenca. Otec rodiny je verejne známa osobnosť v Holandsku Otec má z predchádzajúceho manželstva 4 deti, ktoré chodia k nim na víkend. Úlohou nanny bude sa starať najmä o tie najmenšie deti. Rodina vlastní nádherný dom, nanny bude mať svoj apartmán s vlastnou kúpeľňou. Rodina rada cestuje a nanny je toho súčasťou.

  • Náplň práce:

    starostlivosť o deti, ľahké domáce práce, pranie, žehlenie, príprava jednoduchého jedla.

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: samostatná izba s vlastnou kúpeľňou
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, predchádzajúce skúsenosti, zodpovedná so zmyslom pre detail, empatická, komunikatívna. mala by mať dobré organizačné schopnosti, mala by vedieť plávať a bicyklovať,nefajčiarka.
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Pracuje sa 47 hodín do týždňa a 1,5 dňa osobné voľno