• Holandsko
  • Cadzan

Základné informácie

  • Nástup: 01.07.2018
  • Dĺžka turnusu: 3 mesiace
  • Odmena / mesiac: 1600 €
  • Odmena / turnus: 4800 Eur
  • Príspevok na cestu: 150 Eur
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 84 rokov
  • Diagnóza: Vaskulárna demencia
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: nie

    žena, 84 rokov, má Vaskulárnu demenciu.ktorá jej spôsobuje problémy s mobilitou, a klientka môže ľahko spadnúť. Klientka sa po dome pohybuje pomocou chodítka, na vonku používa invalidný vozík. Klientka používa vložky, ale stále chodí aj na toaletu. Rodina klientky vlastní niekoľko hotelov po celom Holandsku, často cestuje, a preto hľadajú opatrovateľku, ktorá bude s klientkou 24 hodín. Opatrovateľka by mala byť poriadkumilovná a organizovaná.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, podávanie liekov, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, pranie, nakupovanie

  • Jazyk: nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, angličtina navyše výhodou
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.