• Holandsko
  • Maarsen

Základné informácie

  • Nástup: 11.06.2018
  • Dĺžka turnusu: 2 mesiace
  • Odmena / mesiac: 1600 €
  • Odmena / turnus: 3200 Eur
  • Príspevok na cestu: 100 Eur
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

Klient

  • Pohlavie: muž
  • Vek: 43 rokov
  • Diagnóza: Skleróza Multiplex
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: nie

    muž, 43 rokov, Skleróza Multiplex, nedávno rozvedený, má 7 ročnú dcéru, ktorá chodí k nemu na návštevy 2-3 krát do týždňa. Vtedy je potrebné sa postarať aj o dcéru. Klient sa snaží ostať čo najvac nezávislý na pomoci ostatných. Stále sa sám dokáže postaviť, chodí pomocou rolatora, saám sa sprchuje, ide na WC. Vonku na dlhšie prechádzky používa elektrický vozík. Klient má veľa priateľov, ktorí ho často chodia navštevovať, alebo ho zoberú na výlety.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie.

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: nie je ptrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:Voľno: 3 krát do týždňa po 7 hodín a ostatné dni podľa dohody
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.