• Holandsko
  • Ankeveen

Základné informácie

  • Nástup: 13.09.2018
  • Dĺžka turnusu: 3 mesiace
  • Odmena / mesiac: 1600 €
  • Odmena / turnus: 4800
  • Príspevok na cestu: 150 Eur
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

Klient

  • Pohlavie: muž
  • Vek: 47 rokov
  • Diagnóza: Frontotemporálna demencia
  • Počet osôb v domácnosti: 3, manželka a dcéra
  • Zvieratá: nie

    Klientovi bola diagnostikovaná Frontotemporálna demencia. To spôsobuje u pacienta časom zmeny správania. Klient býva v dome s manželkou a dcérou. Rodina si želá aby klient mohol ostať doma čo najdlhšie, ale momentálne už 3 krát do týždňa navštevuje denné centrum pre ľudí s podobnou diagnózou. Manželka aktívne pracuje, chodieva aj na služobné cesty. Dcéra chodí každý deň do školy. Je potrebné dcéru doprevádzať do školy každé ráno. Klient niekedy potrebuje motivovať k aktivitám. Je mobilný, dobre spí, nie je inkontinentný. Je potrebné mu asistovať s bežnými dennými činnosťami, pri jedení a pod.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, doprevádzanie dcéry ráno do školy, varenie, ľahké upratovanie, pranie, občasné nakupovanie

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:Voľno: celý víkend + 3 dni v týždni v čase 9:30 – 17:30 kedy je klient v centre
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.