• Holandsko
  • Amsterdam

Základné informácie

  • Nástup: 24.09.2018
  • Dĺžka turnusu: 3 mesiace
  • Odmena / mesiac: 1900 €
  • Odmena / turnus: 5700
  • Príspevok na cestu: 150 Eur
  • Spôsob spolupráce: na slovenskú živnosť

Klient

  • Pohlavie: manželský pár
  • Vek: 82 a 88 rokov
  • Diagnóza: Demencia, problémy s mobilitou
  • Počet osôb v domácnosti: 2
  • Zvieratá: nie

    Manželský pár (82 a 88 rokov), ktorý vzhľadom na vek, potrebuje asistovať pri denných činnostiach. Klientka má demenciu a vysoký krvný tlak. Je však stále veľmi aktívna, rada chodí von na prechádzky. Klient má problémy s pamäťou, nie je tak mobilný ako jeho manželka, dokáže sa postaviť a chodiť s pomocou barlí alebo chodítka. Ak ide von na prechádzku používa invalidný vozík. Má vysoký tlak v mozgu, preto ma zavedný dren. Klient je inkontinentný a má zavedený katéter. Na jedno oko je takmer slepý. Do domu chodí raz do týždňa upratovacia služba.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti, varenie, ľahké upratovanie, pranie, nakupovanie

Opatrovateľka

  • Pohlavie: žena
  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: dom
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.