• Holandsko
  • Amsterdam

Základné informácie

  • Nástup: 26.10.2018
  • Dĺžka turnusu: 2 mesiace
  • Odmena / mesiac: 1950 €
  • Odmena / turnus:
  • Príspevok na cestu: 100 Eur pri 2-mesačnom turnuse
  • Spôsob spolupráce: na živnosť

  • Pohlavie: žena
  • Vek: 61 rokov
  • Diagnóza: po mozgovej porážke
  • Výška: neuvedená
  • Váha: neuvedená
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: nie

    Žena, 61 rokov, v minulosti prekonala mozgovú porážku. V niektoré dni je mobilná, niekedy nie. Vtedy je k dispozícií vozíček. Má zmeny nálad, pre zlepšenie stavu je okolo klientky potrebná pozitívna atmosféra. Pani je bývalá známa návrhárka kabeliek, žiaľ už túto záľubu vykonávať nemôže-preto by mala opatrovateľka klietku naladiť k podobným aktivitám. Klientka je inkontinentná. Pani rozumie po anglicky ale kvôli mozgovej porážke odpovedá pomalšie.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, jednoduché domáce práce: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie nakupovanie.

  • Jazyk: anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: nie je potrebný
  • Fajčenie: nie
  • Ubytovanie: Výškový apartmán s výhľadom na Amsterdam
  • Samostatná izba: áno
  • Internet: áno
  • Iné požiadavky:
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

    Syn klientky vlastní reštauráciu, kde je opatrovateľka s klietkou vítaná každý deň na obed alebo večeru.

  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.