Základné informácie

  • Nástup: 19.06.2018
  • Dĺžka turnusu: Minimálne 2 mesiace
  • Odmena / mesiac: 1600 €
  • Odmena / turnus: 3200€
  • Príspevok na cestu: 100€
  • Spôsob spolupráce: Na živnosť
  • Sprostredkovanie: Bez poplatkov
  • Ubytovanie a strava: Zadarmo

Klient

  • Pohlavie: Žena
  • Vek: 86
  • Diagnóza: Demencia, Cukrovka
  • Počet osôb v domácnosti: 1
  • Zvieratá: Nie

    Žena, 86 rokov, Demencia. Je mobilná, nevyžaduje asistenciu. Berie lieky na cukrovku. Veľa zabúda, preto je potrebné pripomínanie. Pani veľmi rada trávi čas medzi ľudmi, chodí na obedy s rodinou, je udržiavaná. Rada sa vyparádi a vychutná si dobré jedlo. Vo voľnom čase rada počúva klasickú hudbu, ide von medzi ľudí, na nákupy.

  • Náplň práce:

    Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, jednoduché domáce práce: varenie, upratovanie, pranie, žehlenie nakupovanie.

  • Jazyk: Angličtina na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz: Je potrebný
  • Fajčenie: NIE
  • Ubytovanie: V dome
  • Samostatná izba: Áno
  • Internet: Áno
  • Iné požiadavky:Opatrovateľka by mala rada tráviť čas v spoločnosti spolu s klientkou
    Ostatné info:
  • DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
  • POTREBNÉ DOKUMENTY:

    Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.